Şehit Jandarma Er Uğur Çakmak

Şehit Jandarma Er Uğur Çakmak;O Kadar aciz ve güvenilmez bir devlet olduk ki,ŞEHİTLERİMİZİ bile istismar eder olduk.Başta REYİZ,ERDOĞAN Şehit cenazelerinde tabutlara yaslanarak yaptığı konuşmalar,diğer yandan miting meydanlarında 1’e 10 gidiyoruz açıklamaları Şehit Ailelerimizin bile ayrıştırıldığı bir dönem de Şehit haberlerinde muamma ve çelişkiler ayyuka çıktı.

TSK’da ŞEHİT MASASI BİRİMİ Kurulmalı

İşte o çelişkili haberler bir tanesi Şehit Jandarma Er Uğur Çakmak; kardeşimizin şehit edilişi kimi haberler de kaza kurşunu,kimi haberlerde mayına bastığı,kimi haberlerde kalp krizi geçirdiği şeklinde.TSK bu haberlere bir önlem almak zorunda TSK‘dan önce sosyal medya da açıklamalar yayılıyor.Millet haliyle TSK Şehit haberlerini ve Askeri haberleri gizliyor yada yanlış bilgi veriyor kanaati oluşturuyor kamuoyu’nda TSK’da ŞEHİT MASASI BİRİMİ Kurulmalı.Bu istismarların önüne geçilmeli zira ŞEHİTLERİMİZE ve AİLELERİNE sahip çıkmıyoruz bari acıları üzerinden şerefsizlik yapılmasına müsade etmeyelim.

İşte Şehit Haberlerinden Bazıları

Şehit Jandarma Er Uğur Çakmak

Şehit Jandarma Er Uğur Çakmak

Şehit Jandarma Er Uğur Çakmak Boynun’dan Yaralandı

Şehit Jandarma Er Uğur Çakmak kardeşimiz ile alakalı Valilikten yapılan açıklama ise, Silopi ilçesindeki 172. Zırhlı Tugay Hudut Tabur Kışla Hizmet Tk. Komutanlığında görev esnasında arkadaşı ile nöbet tuttuğu mevziisinde arkadaş’ının silahının yere çarpması sonucu çıkan mermi boynundan ağır yaralanan Şehit Jandarma Er Uğur Çakmak kardeşimiz kaldırıldığı hastane de tüm çabalara rağmen hayata döndürelemedi.ŞEHİT Jandarma Er Uğur Çakmak kardeşimize Tanrı’dan Rahmet Ailemize baş sağlığı diliyoruz.

Paylaş
error0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?