Reyiz Yine Gitmedi Şaşırdık mı ?

Reyiz Yine Gitmedi Şaşırdık mı ?; Kendilerinin değimi ile sap gibi dikilmenin manası yok ! Evet yıllardır ATATÜRK Cumhuriyetinin nimetleri ile zıkkımlanan AK-pkk Güruhu,geçtiğimiz zamanlarda olduğu gibi ATA’nın naaşı huzuruna bugün de çıkmadı sözde CUMHUR BAŞKANI olan AK-pkk Gnl.Başkanı REYİZ.Kendi yerine yardakçılarını gönderdi ANITKABİR’e.Ondan önce İngiliz kraliyet ailesinin evlatlığı Abdullah Gül denen bir İngiliz uşağı vardı.Her milli bayramda hastalanan o şahıs hastalığını bahane ediyordu ama,REYİZ Sen göstere göstere gitmiyorum diyorsun,koyunlarından aldığın güçle.

Reyiz Hangi Cumhurun Başısın Sen

Reyiz Hangi Cumhurun Başısın Sen;Kendi evine sahip çıkamayan rezil güya vatana sahip çıkacak. Vatana yakarak,yıkarak değil birleştirerek sahip çıkılır..Bu vatanda vergi veren,askerlik yapan dili ,dini,mezhebi ne olursa olsun herkezin ama herkezin hakkı vardır. Allah vatan diyerek siyasi ve mezhebi inancı için insanları linç edenler bu ülkenin sahibi olamazlar.Ayrıştıracaksın böleceksin çıkıp ben BAŞKOMUTANIM Diyeceksin.Reyiz Askerde kantinde çay tost dağıtarak BAŞKOMUTAN olunmuyor.Reyiz Bırak komutanlığı sen bir Mehmetçiğin sakalının teli bile olamazsın SON BÖLÜCÜ.

Anıtkabir Töreninde Kimler Vardı

Ankara’daki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın ilk merasimi Anıtkabir’de, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı AK-pkk lı Mustafa Şentop önderliğinde, partilerin genel başkanları, bakanlar, milletvekilleri ve mülki amirler ile binlerce gencin katılımıyla yapıldı., CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener katıldı. AK-pkk‘lı Diplomasız Sözde Cumhurbaşkanı Reyiz Erdoğan yeniden Anıtkabir’deki merasimlere her zaman ki gibi katılmadı.ŞAŞIRMADIK…

Paylaş
error0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?