Ozan Arif Sizinle Doğdum Sizinle Öleceğim

Ozan Arif Sizinle Doğdum Sizinle Öleceğim;Ozan Arif Sizinle Doğdum Sizinle Öleceğim;Asrın Dede Korkutu Bana bakip dünleri görenler size geldim Yasi artik kemala erenler size geldim Davasina bir ömür verenler size geldim Sizin ile aglayip, sizinle gülecegim Ben sizinle yasadim, sizinle ölecegim. 

Ruhun Şad Olsun Asrın Dede Korkutu

Esselamun aleykum söylenecek ilk sözüm Merhaba Ülküdasim, merhaba iki gözüm Sizsiniz benim aslim, sizsiniz benim özüm Özüm özüne kurban, mevzuya gelecegim Ben sizinle yasadim, sizinle ölecegim !

Bana bakip dünleri görenler size geldim Yasi artik kemala erenler size geldim Davasina bir ömür verenler size geldim Sizin ile aglayip, sizinle gülecegim Ben sizinle yasadim, sizinle ölecegim !

Soruyorum; Bazisi nasil hala uyanmaz ? Günes öyle balçikla, boya ile boyanmaz Sizin ile arama dag koysalar dayanmaz Çok daglari deldim ben, dahada delecegim Ben sizinle yasadim, sizinle ölecegim !

Anam, bacim, genç kizim, sizleri yormusuz biz Sizin ile hem yuva, hem devlet kurmusuz biz Hep ana duasi ile ayakta durmusuz biz Dua edin analar, derdimi silecegim Ben sizinle yasadim, sizinle ölecegim !


Çocuklar, yumurcaklar, sizleri seviyorum Tostombul yanaklari, yuzleri seviyorum Isil isil bakisan gözleri seviyorum Istikbalim sizsiniz, sizsiniz gelecegim Ben sizinle yasadim, sizinle ölecegim !

Gençlere bak gençlere, Basbugun oymagindan Her biri gelmis gibi sanki Tanridag’indan Bana ne kahpelerin balindan kaymagindan Bozkurtlarla ekmegi, sogani bölecegim Ben sizinle yasadim, sizinle ölecegim !

Siz benim damarimda dolasan kanlarsiniz Bu Arif’i anlarsa ancak siz anlarsiniz Çünkü siz Basbugumdan emanet canlarsiniz Benim ölçüm sizsiniz, hep böyle bilecegim Ben sizinle yasadim, sizinle ölecegim !

Ben Sizinle Yaşadim, Sizinle Ölecegim !

Paylaş
error0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

Login

Register | Lost your password?