Mülteci Sevici STK’lar Suriyelileri Örgütlüyor

Mülteci Sevici STK’lar Suriyelileri Örgütlüyor;Hepimiz göçmeniz ‘slogani atıyor ellerinde pankart dövizler açıyorlar kerametleri işsizlik güçsüzlük olanlar, kapitalist emperyalist baronlarin çıkarlarına hizmet etmekten ayakçılık yapmaktan başka ne yapiyor ?

Mülteci Sevici STK’lar Baronların Çırağı Karanlık Angelina

Mülteci Sevici STK‘lar Suriyelileri Örgütlüyor; Küresel çete mültecilerin ‘askeri silah’ olarak kullanıldığını göçmen akınlarıyla sınırların belirsizleştiğini insan ticareti tecavüz vs.bu işleri
Karanlık Angelina’larını sınırlara yollayıp Mülteci komiserleriyle silah akışlarını kontrol ediyor, kamplarda terör çeteleriyle bulusuyor, teröristleri masum mülteciler arasına saklayıp diger ülkelere terörist kaçırıyorlar.
ABD ve AVRUPA’dan fonlanan STK‘lar da ‘hepimiz göçmeniz’ sloganı ile ortadalar.Hepimiz Ermeniyiz’ diyen ve ‘karşı kapitalist’ adlı bu
STK‘lı ekiplerin masum katılımcıları acilen ilişki ağlarını incelesinler …

Mülteci Sevici STK’lar Suriyelileri Örgütlüyor

Irkçılığa Hayır Kampanyası

Hepimiz Göçmeniz Irkçılığa Hayır kampanyası adlı aktivist toplantısı
13 Subat’ta Cezayir’de toplandı.Toplantı yapılan salonun girişinde Hepimiz Göçmeniz Irkçılığa Hayır kampanyası aktivisti Yıldız Önen kampanyayı tanıtan bir amaçları ve faaliyetlerini anlatan konuşmz yaptı.
Hepimiz Göçmeniz Irkçılığa Hayır kampanyası Eylül ayından beri yaptığı toplantilarda Suriyelilere yönelik Irkçılığa karşı bir ses çıkarmanın önemini vurguluyor. Hem Türkiye hem Dünyada yükselen IRKÇI dalgaya karşı ırkçılığa karşı bir hareket inşa etmek gerektiğine işaret ediyor.AVRUPA ve Amerika’da Irkçılık karşıtı hareketler sık sık sokağa çıkıyor. Türkiye’de de bunu inşa etmek mümkün ve bir zorunluluk diyor.

STK Görünümlü Provakasyon ve Kaos Planlayıcılar

Türkiye kamusal alanda ırkçılık söylemi egemen gözükse de mültecilerle dayanışma için işler yapan bir kaç STK ve platformlar var. Onların (SURİYELİ) Can ve mal güvenliğini sağlamak icin.Esenyurt,Mersin,GaziAntep’de çıkan olayları göz önünde bulundurup, göçmenleri politik olarak savunan bir kampanya yapmamiz çok önemli diyorlar.16 Mart uluslararası Irkçılık karşıtları gününde Mültecilere yönelik etkinlikler toplantılar yaparak örgütlemeliyiz deniyor. İstanbul’da SURİYELİ‘ler için insan zinciri ve konferans düzenleyi planliyoruz deniliyor. 16 Mart’ta uluslararası hareketle birlikte sokağa çıkacaklarını etkinlikler düzenleyeklerini. Suriyelilerin burada kalmasını savunanların sesinin daha güçlü çıkması için çalışacaklarını söylüyorlar…..https://gocmeniz.org/

Kendi Yurdumuzda Mülteci Olmak Var

Ermeniler,k*rdler,İbneler’den sonra şimdi de sıra HEPİMİZ SURİYELİYİZ Türküsü çalınmak isteniyor.20 yıl önce 6 milyon olan k*rd nüfusu Önce Irak ve Nihayetinde Suriye’den gelen k*rdlerle bugün 25 Milyonu buldu.40 yıldır bitmeyen pkk ve k*rd oyunu’na şimdi ise Arap Ensar bölücüler musallat ediliyor.Bugün 6 Milyon SURİYELİ 20 sene sonra kaç milyon olur varın ötesini siz düşünün.Gerçi İçişleri Bakanı SOYLU 63 bin SURİYELİ Vatandaşlık aldı dedi.Daha alacağız diyor.KIZILAY Kendi kasasından SURİYELİ lere İLAÇ,ÇADIR,BATTANİYE haricinde DÜKKAN KURUP hediye ediyor.Üniversite beleş,Sağlık beleş,Gıda beleş,800 iila 1200 arası maaş cabası.

Lafın kısası aklımızı başımıza alıp SURİYELİLERİ bir an evvel def edemez isek öz vatanımızda biz olacağız MÜLTECİ..

Paylaş
error0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?