Kaşif Kozinoğlu Neden Şehit Edildi ?

Kaşif Kozinoğlu Neden Şehit Edildi ?;Milli İstihbarat Teşkilatı’nın (MİT) Orta Asya kordinasyon sorumlusu,Dünya genelinde büyük başarılara imza atmış profesyonel bir sporcu,Muazzam bir Türk Askeri,Türkiye’nin yüzyıl’da zor yetiştireceği çok nadir bir Devlet adamı ve Abide timsali bir Türk evladı idi,künyesi sayısız başarılar ve faaliyetlerle dolu Kahraman Türk Subayı.Neden ve Kimlerce ŞEHİT edildi?

Kaşif Kozinoğlu Süleymaniye Türk Askerinin Başına Çuval Geçirilmesi

Irak ta Askerlerimizin başına çuval gecirildikten sonra bu Bu ülkenin Başbakanı olan ERDOĞAN,T.B.M.M‘de Aval aval Ne notası ? Müzik Notası mı ? Biz bakkal dükkanı değil Devlet yönetiyoruz devlet diyen,adamlıkdan nasibini almamış ve acizliğini örtmek için ABD ve İSRAİL‘den aldığı (BOP) (GOP) Eşbaşkanlığı görevi gereği bu ülkenin Ordusunun ve Türk Askerinin şeref ve namusunu kirletmişken.Bu VATAN EVLADI Kaşif Kozinoğlu Lübnan daki CIA binasını havaya uçurdu ve cok sayida cia ajanını öldürdü.

Kaşif Kozinoğlu Neden Şehit Edildi ?
Kaşif Kozinoğlu Neden Şehit Edildi ?

“O bir Kahraman Türk Subayı idi. En mühim noktarda görev yaptı.Bosna’da Afganistan’da savaştı gazi oldu.Sırplarla mücadele eden Bosnalı Türkleri TMT Ruhuyla teşkilatlandırıp,harp eğitimi verdi. Girdiği çatışmalar sırasında sırtı ve karnından yara almış bir Kahramandı Kaşif Kozinoğlu ..” (RUHU ŞAD OLSUN)
Ülkem için kalbinin her atışının.. Uykusuz geçen her dakikanın.. Feda edilmiş ömrün her dakikasının adı dır, Kaşif Kozinoğlu ! Kurtuluş savaşında ŞEHİT olan bir Dede’nin Torunu idi.ŞEHİT Kozinoğlu.

Kaşif Kozanoğlu’nu AK-pkk Çetesi ŞEHİT Etti

Kaşif Kozinoğlu Erdoğan’ın isviçre de 8 ayrı hesapta 1 er Milyon dolar olduğunu bilen 3 kişiden birisiydi. Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda FETO’nun 1 nolu ismi olan 15 Temmuz’da Karargah bahçesinde Şehit Astsubay Ömer Halisdemir tarafından kafasına sıkılan namussuz Tuğgeneral Semih Terzi’nin NATO-FETO-AK-pkk‘cı olduğunu bilen kişiydi.Zira 1991 yılında Eğirdir Komando Okulu’nda 400 Teğmen arasından seçilen 2 kişi’den 1’i olan Kaşif Kozinoğlu‘na o tarihte görev verilmeyerek tepeden inme bir emir ile Semih Terzi’ seçilerek kontenjana geçmiştir.

Kaşif Kozinoğlu Neden Şehit Edildi ?
Kaşif Kozinoğlu Neden Şehit Edildi ?

Bu haksızlık karşında araştırma yapan Kaşif Kozinoğlu, Generaller’den Hilmi Özkök,Necdet Özel,Hulisi Akar gibi isimlerin NATO‘ya bağlı FETO Oluşumunun Emir Subayları olduğunu bilen sayılı kişilerdendi.Ayrıca Ankara’daki CIA masasından AK-pkk‘nın ileriye yönelik medya ve dezenformasyon ekibi sözde Gazeteci,Yazar bir çok tetikçi işbirlikcileri isim isim biliyordu.Zaten ilerleyen yıllar içinde TÜRK ORDUSUNA Kurulan ERGENEKON,BALYOZ Kumpaslarında bu namussuz taifeyi Bütün Türkiye Tanıyacaktı.Emre Uslu, Önder Aytaç, Süleyman Özışık, Ergün Güler, Nazlı Ilıcak, Abdurrahim Dilipak, Adem Yavuz Arslan, Bekir Hazar, Cem Küçük ve daha bilumum yazarlar kendilerine servis edilen belgelere dayanarak kamuoyunu yalan belgelere boğarak TÜRK ORDUSUNU Silivri zindanlarında Harcayacaklardı.

Kaşif Kozinoğlu Neden Şehit Edildi ?

Kaşif Kozinoğlu’nu (AK-pkk) Çetesi ŞEHİT Etti

”Kaşif Kozinoğlu Erdoğan’ın İsviçre de 8 ayrı hesapta 1 er Milyon dolar olduğunu bilen 3 kişiden birisiydi”

Kaşif Kozinoğlu AK-pkk Çetesi MİT‘in Davutoğlu ve Beşir Atalayın referans olduğu çiçeği burnunda astsubayken natoya göreve gönderilen sonra birden bire fetullahçı şakirtlerin aldığı Bilkent’de doktora yapan herife stratejik kurumun verilmesi ardından Vatanperver Unsurların tasfiseyisi sonrası CIA güdümlü MİLLİ Olmayan MİT Tarafından ŞEHİT edilmiştir.ŞEHİT ediliş şekli Kalp krizidir ancak ! Doğal yola bağlı bir kriz değildir.Her ne kadar otopsi yapılsada son 13 yıldır tüm şaibelere açık olan kurum inandırıcı değildir.Buradan açık ca diyebiliriz ki,Kahraman Komutanımız ŞEHİT Kaşif KOZİNOĞLU,NATO ve CIA Uzantısı ERDOĞAN liderliğindeki AK-pkk (FETO) Gladyo örgütü tarafından dış etkenlere bağlı kalp yetmezliği sonucu KAHPECE ŞEHİT Edilmiştir.

Kaşif Kozinoğlu Neden Şehit Edildi ?

ŞEHADET’inin 9.yılına girdiğimiz şu günlerde Kahraman Türk Subayı
ŞEHİT Kaşif KOZİNOĞLU‘nu rahmet ve minnetle anıyoruz…Nice vatan evladına kıyan AK-pkk hesap verecek er yada geç…

Paylaş
error0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?