Firari Galip Öztürk Hido ile Görüntülendi

Firari Galip Öztürk Hido ile Görüntülendi;Devlet adamlığı bu kadar ucuz olunca,Türk bürokraside üzerine Demokrasi toprağı atılarak tamamen mevta durumuna düştü.Yaşasın yandaş ve kayırmacı yeni TÜRK Demokrasisi. Yargıtay’ın cezasını onadığı ve Adam öldürmeye azmetmekten aranan Firari Galip Öztürk, Erdoğan’ın Başdanışman Hidayet Türkoğlu ve AK-pkk Ayvacık Belediye Başkanı ile görüntüleneli birkaç saat oldu. Galip Öztürk, şu anda Gürcistan’da. Türkiye Cumhuriyeti, Öztürk’ün iadesini isterken, Cumhurbaşkanının danışmanı ne hakla Öztürk ile görüşüyor? Hidayet Türkoğlu’nun Türkiye Cumhuriyeti’nin itibarını bir kanun kaçağının ayakları altına sermeye ne hakkı var?

Türk Adalet ve Yargı Borsası

Muhtemelen Yargı Borsası çerçevesinde konuşuyorlar. Çünkü böyle bir ekip var direkt yukarıya bağlı para karşılığında takipsizlik veriyorlar.Örneğin;FETO Borsası”soruşturmasında para karşılığı “takipsizlik sözü” verdiği iddiasıyla tutuklanan Avukatın, Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan‘ın başkan yardımcılığı görevini yürüttüğü KADEM Hukuk Komisyonu’nda yer aldığı ortaya çıkmıştı.Ayrıca bunu 15 Temmuz‘dan sonra gördük,16 yaşındaki Askeri Lise talebeleri gariban çocuklar işkence ve müebbet cezalar alırken,İsyan’da önemli rol alanlar FETOCU Tümgeneral Mehmet DİŞLİ nin ağabeyi AKP kurucusu Şaban Dişli‘nin Lahey büyükelçisi olarak atanmasından sonra Galip ÖZTÜRK denen Kardeş katili müptezelin,Gürcistan büyükelçisi olarak atandığını düşünmek bile hayal olmasa gerek.ADALET VE KALKINMA PARTİSİ Adaletinizi çüksünler adaletinizi.

AMAN REYİZ GÖRMESİN BU RESİMLERİ ANINDA PAKET OLURSUN

Susurluk it’s Time

Sen dünya ya MAL 🙂 olmuş bir spor adamısın şöhret ve paran geberinceye kadar yeter.Torunlarınların bile gül gibi geçinir gider o servetle,nasıl bir kafa dır hafzalamız almıyor.Dünya’nın en önemli NBA Yıldızlarıyla verdiği pozdan,bir dönem çaycılık yapıp kardeşini öldürten METRO Otobüsleriyle uyuşturucu kaçıran bir çakma mafya ile fotoğraf karesine sığdır kendini.Yargı ve Bürokrasi o kadar ayaklarlar altında ki, Yargıtay’ın cezasını onadığı Galip ÖZTÜRK denen çakal’ın BEYKOZ’da İSMİNİ taşıyan MEB’in yani Devletin Galip Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi var. Günün özeti! Emniyet müdürü uyuşturucudan yakalandı Doping cezası alan ve aynı zamanda Erdoğan’ın Başdanışmanı olan Hidayet Türkoğlu ile AKP’li Başkan, firari Galip Öztürk’le aynı masada. İçişleri Bakanı ise İstanbul rantı için meşgul. Bürokrasi ve Demokrasi işte tam anlamıyla budur.

Paylaş
error0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

Login

Register | Lost your password?