Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
SON TURK HABER
REKLAM ALANI

Erdoğan’a Bahçeli’ye Rağmen

5 ay önce
4.954 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

 Erdoğan’a Bahçeli’ye Rağmen Erdoğan mevcut iktidarını sürdürmek için herkesle oturup konuşuyor Öcalan’a da pazarlık ediyor

Erdoğan’a Bahçeli’ye Rağmen; Yüzü Kızaran Tek canlı türü insandır biliyorsunuz yani utanma duygusu olan anlamına gelir bu biraz biz birinin utanma duygusunu kaybettiğinde insanlıktan çıktı deriz bu arkadaşlar utanma duygusunu kaybetmişler. Mevcut iktidarın döktüğü zehirin çokluğuna rağmen çok şükür daha az olaylarla atlatıyoruz çok şükür hala toplum sağduyusunu koruyor Bir ülkenin Cumhurbaşkanı grup toplantısı bu senin daha iyi günlerin cümlesine rağmen çok şükür daha az ayrışırıyoruz.

Çok şükür ki bu ülkenin halkı , Bu ülkenin Cumhurbaşkanından Bu ülkenin iktidarının küçük ortağının başkanından daha sağlıklı daha olgun ve sakin yaklaşıyor olaylara ülkesini seven daha Vatansever halk olarak Erdoğan’a Bahçeli’ye rağmen ülkemize sahip çıkıyoruz onların bütün kin nefret ve ayrıştırmalarına rağmen.

Erdoğan’a Bahçeli’ye Rağmen

Bu ülke’de PKK ile bir ilişkisi Olan bir Lider varsa o Erdoğan’dır.

Erdoğan mevcut iktidarını sürdürmek için herkesle oturup konuşuyor Öcalan’a da pazarlık ediyor, bu olanlara rağmen herkese hain diyor ise bu ciddi bir sorun, artık aklını bütünüyle kaybetmiştir. Topluma sabah akşam 25 tane TV kanalından zehir akıtıyorlar çok şükür buna rağmen ucuz atlatıyoruz yaşadığımız bu olaylar bize şunu gösteriyor ülkemiz büyük bir işgal altında 19 Yıl dır amansızca süren AK-PKK Çetesinin işgali altındayız.

Erdoğan’a Bahçeli’ye Rağmen

Erdoğan’a Bahçeli’ye Rağmen; Yüzü Kızaran Tek canlı türü insandır biliyorsunuz yani utanma duygusu olan anlamına gelir bu biraz biz birinin utanma duygusunu kaybettiğinde insanlıktan çıktı deriz bu arkadaşlar utanma duygusunu kaybetmişler.

REKLAM ALANI
durakcafebar.com
Kanalda toplam 86 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.