Devletin Bekası Dedikleri,ABDÜŞ Destekli BEBECAN Hareketi mi ?

Devletin Bekası Dedikleri,ABDÜŞ Destekli BEBECAN Hareketi mi;Yaklaşan 31 Mart yerel seçimleri öncesi Ankara kulislerinde, AK-pkk dan İngiliz kraliyet destekli,küskünlerinin yeni bir parti kurma çalışmaları konuşuluyor. Oluşum “ABDÜŞ destekli BEBECAN hareketi” olarak Adlandırılıyor. Ankara’da,Çukurambar’da toplantılar yapıldığı ve bu yeni parti kurma çalışmalarını halen AK-pkk içinde varlığını sürdüren isimlerce de destek göreceği konuşuluyor.

Devletin Bekası Dedikleri,ABDÜŞ Destekli BEBECAN Hareketi mi ?

Devletin Bekası Dedikleri,İç Savaş ve REYİZ’in Yargılanması

İngiliz kraliçesinin manevi oğlu 11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, geçmişteki “aşırı temkinli” tutumu ve REYİZ‘in pis yüzünü bildiği ve daha önceleri tehdit edildiği için görev almaktan kaçınıyor.AK-pkk’lı muhaliflerce’de açıkcası ABDÜŞ’e sıcak bakılmıyor.Ancak Gül’e yakınlığıyla bilinen ve ekonomi konusunda Erdoğan’la geçinemediği için “üstü çizilen” bakan Ali Bebecan’ın ismi yeni kurulucak partide öne çıkıyor. Ankara’ya Büyükşehir Belediye Başkanlığı düşünülen ancak AK-pkk nın Genel başkanı REYİZ’istemediği Bebecan’ın liderliğinde İNGİLİZ ABDÜŞ Destekli parti olası iç savaş’tan sonra iktidara nasıl taşınacağı konuşuluyor.

Devletin Bekası Dedikleri,ABDÜŞ Destekli BEBECAN Hareketi mi ?


Dananın Kuyruğu 31 Mart’da Kopacak

AK-pkk’nın yönetim kadroları ve FETO ve 15 TEMMUZ sonrası REYİZ‘ce köpek çekilen eski kaşarların çoğunun yer aldığı oluşum, hareket için 31 Mart yerel seçimleri sonuçlarına göre hareket etme kararlılığında. Yerel seçimlerde AK-pkk’nın büyük orantıda çöküşünün beklentisi içinde olan yeni oluşum iki temel seçenekli yol haritası belirledi: “AK-pkk’nın yerel seçimlerde dibe çökmesiyle hemen hareket geçmek” ya da “Yaşanacak bir iç savaş sonrası seçenek olarak hazır bulunmak için hazırlıklarını sürdüyor.

Devletin Bekası Dedikleri,ABDÜŞ Destekli BEBECAN Hareketi mi ?

Yeni Parti ABDÜŞ Destekli BEBECAN Hareketi

Yeni Parti kurma hazırlıkları olduğu konuşulan eski Başbakan Meşhur Türbe Kaçırma ve Suriye krizinin mimarı küçük enişte,Ahmet Davutoğlu’nun ise AK-pkk’da pek kıymeti harbiyesi olmadığı biliniyor ancak İngiliz destekli ABDÜŞ ve BEBECAN oluşumunda yer alabileceğide düşünülüyor. Küçükenişte Davutoğlu’nun son zamanlarda etkin olmayan akademisyenlerle görüştüğü görevden alınmasından sonra REYİZ‘e karşı kin güttüğü ve en önemlisi kurulacak yeni partideki isimlerin hemen hemen hepsinin REYİZ‘den intikam almak için gün saydıkları biliniyor.

Tarih Tekerrür Edecek REYİZ’e Ev Hapsi

ERBAKAN’a yapılanı REYİZ‘e yapacaklar,ERDOĞAN ın suç dosyası çok kabarık gerek Türk Mahkemelerince gerekse Uluslarsarası mahkemelerce Yargılanması kaçınılmaz.ERDOĞAN çok büyük suçlar işledi yargılanacak ve Müebbet hapis cezasına çarptırılıcak ancak. REYiZ in hastalığı bahane edilerek cezai şartı ev hapsine çevirilcek hatta daha önce den alınmış doktor raporları öne sürülerek şizofren olduğu söylenecek kısacası ceza ehliyeti olmadığı öne sürülecek ERDOĞAN ev hapsiyle günlerini geçirecek yeni kurulan parti ERDOĞAN ın suçlarını af edecek olan yine TÜRK MİLLETİNE olacak 17 yıl da içini boşalttıkları TÜRKİYE nin tamamen İNGİLİZ sömürgesine girmesi ve nihayetinde parçalanması olacak bunlar komplo değil OLACAK.

Önümüzdeki yıllarda Avrupa birliği dağılacak Brexit birliği şemsiyesi altında ALMANYA, FRANSA, İNGİLTERE ,İTALYA,YUNANİSTAN KIBRIS ve TÜRKİYE Brexit birliği olarak karşımıza çıkacak.

Paylaş
error0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?