AK-pkk’nın Hdp Açmazı

AK-pkk’nın Hdp Açmazı; 2014’te ülke televizyonundaki Bıçak Sırtı programında pkk terör örgütü değil kendi topraklarında belli bir siyasi programı hayata geçirmeye çalışan bir politik hareketler ifadelerini kullanıyor. Kim bu kelimeyi kullanıyor biliyor musunuz o dönem AK-pkk nın tanıtım ve medyadan sorumlu Başkan Yardımcısı ve eski Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, Yani bu oyunun geçmişte farkında değil midir Yeni mi uyandınız sizi bu kadar değiştiren Ne oldu!Zaten onların Öfkesi size Oh ne güzel Biz beraber Hendek kazıyorduk, hendeği milletin hayrına kazmıyorlardı siz de biliyorsunuz pkk‘lılar için kazıyorlardı, sizde göz yumuyordunuz.

AK-pkk’nın Hdp Açmazı

İşlerine Geldiği Gibi Siyaset Yapıyorlar

Bakın 19 Ocak 2019’da AK-pkk Hakkari spor salonunda aday tanıtım toplantısı yapılıyor,kürsüde yine konuşan Orhan Miroğlu hdp seçmenine seslenirken şöyle diyor.Siyasi partilerimiz kapatıldı bu ülkede milletvekilleri son On sene hapishanede kaldılar. Bu sistem size ne yarar sağladı.Bu sistemin neyini koruyorsunuz. Bu sistemin yol açtığı baskı mekanizmaları en çok sizin partilerinizi ve size oy veren seçmene zarar verdi etkili oldu mu evet olduk diyor.Referandumda birilerine karşı 1380000 civarında bir oy farkıyla kazandık diyor. Adalet ve Kalkınma Partisi olarak ama, hdp seçmeni referandumda bize ne oy verdi biliyor musunuz Tam 2 milyon oy verdi diyor.

Yani açık açık Şu anda terörist dedikleri hdp grubu ile referandumu beraber yaptık diyor.Buna göre aldıkları 2 milyon oyla Siz terörist oylarıyla mı referandumu geçirdiniz. O zaman siz terör ortağı mısınız size sormak istiyoruz şimdi sizin huzurunuzda sadece Hakkari‘deki hdp li vatandaşlara değil İstanbul’da İzmir’de Mersin’de Adana’da yaşayan hdp li vatandaşlara sesleniyoruz Orhan Miroğlu sizin bu 2.000.000 oyunuza AK-pkk taliptir ve bu oyları terörist dediği sizlerden istiyorum diyor.

AK-pkk Kendisi Haricinde Herkesi Terörist İlan Ediyor

AK-pkk lı lar Sadece bir terör örgütü değil demiyor kelimesi kelimesine bu cümleyi kullanıyor ve bu cümleleri kullanan,AK-pkk lı Mehmet Metiner,Galip Ensarioğlu,Cuma İçten,Yasin ATAY,Mehmet DENGİRMİRFIRAT

Beşir ATALAY gibi bir çok siyasetçiler işine gelince şehadete işine gelince terörist ilan edilen AK-pkk dışındaki herkes linç ediliyor yumruklanıyor.Merak ediyoruz sayın Cumhurbaşkanı’na Böyle bir saldırı olsaydı ikinci 15 Temmuz diye milleti sokağa dökerdiniz.

AK-pkk’nın Hdp Açmazı

Tv lerde dile getirilen komediye bakınız, Osman bey Kemal Bey’e yumruk attı ,Kemal bey kendini savunamadıya getiriliyor.Ulan adam onlarca zebani tarafından linç ediliyor orada.Savunma bakanı HUSİSİ paşa‘da arkadaşlar tamam mesajınızı verdiniz demesi bize bir şey hatırlattı 93’te Tansu Çiller Madımak olayında bilmem hatırlıyormusunuz madımak’ta Çok şükür ki dışarıdaki kalabalık yangından etkilenmedi demişti. Yani bunları hatırlatıyorlar. Kaltağın biri bağırıyor yakın diyor.YAKIN bu ne demek ve bu canavarların hiç biri tutuklanmıyor.Önümüzdeki günlerde yaşanacak olaylara davetiye çıkartılıyor.Çok yazık..


Paylaş
error0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?