AK-pkk’nın Ankara İşgali

AK-pkk’nın Ankara İşgali ; Bildiğiniz gibi Mansur YAVAŞ‘a mazbatasının bir hafta geç teslim edilmesinin sebebi yolsuzluk ve hırsızlıklar ile ilgili belgelerin evrakların yok edilmesi ile ilgilidir.Ancak günümüz teknoloji çağında bu mümkün değildir.Zira network ortamına giren her bilgi kayıt altındadır ve kesinlikle silinmez.

AK-pkk’nın Ankara İşgali’nin İç Yüzü

Yine iyi bildiğiniz gibi Ankara ve İstanbul Belediyeleri çeyrek asır boyunca hileyle AK-pkk’nın elinde kaldı. Geçen seçimde Yavaş’ın Başkanlığı hileyle engellendi.Bunlar Belediyeleri Karşı Devrim sürecinin ve payansız zenginleşmelerinin kaynağı olarak kullandılar.
O kadar çok çaldılar, öylesine hesapsız zenginleştiler ki önce Belediyeler sonra ülke ekonomisi yerle bir oldu. Ankaralı kıymetli kardeşlerimiz gibi biz de Mansur YAVAŞ’dan tüm yolsuzlukları ve hırsızlıkları ortaya çıkarmanızı bekliyoruz.

AK-pkk’nın Ankara İşgali

2 Milyar (İki katrilyon) harcandığı(!) söylenen Ankaparkın önünden geçerken derin üzüntü duyuyoruz. Bu isabetsiz yatırımların ve on misline hatta yirmi misline maledilerek bizlerin cebinden ahlaksızca çalınan tüm paraların ortaya çıkarılmasını bekliyoruz .
Bu sözde İslamcı,Türk düşmanı AK-pkk lı güruh 25 yıldır milletimizi ahlaksızca, payansızca soydu. Bu soygunu ayrıntılarıyla ortaya çıkarın. Milletin kör bir kuruşu bile çalındıysa ortaya çıksın. Yüce Tanrı hakkı için acımayın. taviz vermeyin.

AK-pkk’nın Ankara İşgali

AK-pkk’nın Ankara İşgali Yolsuz ve Talandır

Öylesine çaldılar öylesine soydular ki aziz milletimizin alnı açık başı dik insanları marketlerden bir şey alamadan evlerine boynu bükük,gözleri dolu dolu, dönüyor. Bunların hanımları,çocukları ciplere binerken analar çocuklarının önüne koyacak bir şey bulamıyor!
Bir Türk evladı olarak belediyenin üzerine yığılan hesapsız borçların sebebini teşkil eden ihaleleri,bağışlanan kıymetli arazileri ve yapılan tüm işleri incelemek için birimler oluşturun.Yapılan hırsızlıkları günlük milletimizle paylaşın.Çatır çatır sallansınlar!
Hayırlı hizmetiniz on milyarlarca dolar hırsızlığı ortaya çıkaracağı gibi 17 yıldır Cumhuriyetimizi yıkmak, Türk devleti yerine kimliksiz bir İslam devleti kurmak için çabalayan hainlerin sonu olacaktır.

Paylaş
error0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?