23 Nisan’da Şehit Çocuğu Ağlarken Teskin Etmek Yerine Sırıtmıştı

23 Nisan’da Şehit Çocuğu Ağlarken Teskin Etmek Yerine Sırıtmıştı Geçen Senelerde Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında:Saraya 23 Nisan vesilesi ile davet edilen çocuklardan biri Necip CAN ŞEHİT evladı ve karşısında hüngür hüngür ağlarken o kılını bile kıpırdatmadı..Çocuk ne soru sordu O ne cevaplar verdi hiç unutmadık.NECİP Ona sadaka,ev araba verecekmisiniz demedi.Terörü sordu terörü.Ancak mısırda ki ESMA İçin canlı yayında salya sümük ağlamıştı.Türk için tek damla göz yaşı dökmeyen,REYİZ Mevzu bahis İhvancı emeviler olunca ağlamaktan çekinmez.

Geçen Senelerde Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Şehit Çocuğunun Başını Bile Sıvazlamadı

Küçücük sabi o kadar acılı ki sözler düğümlendi boğazında,babasının katillerinin azmettiricisi karşında ağlamaktan başka çaresi yoktu çünkü.O nun minik kalbi baba hasreti ve özlemi ile çarpıyor ve sızlıyordu.Koca adam REYİZ ise yerin kalkıp çocuğun başını sıvazlayıp,teskin etmesi gerekirken sırıtarak izlediği o görüntü her 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında geliyor aklımıza.Unutamıyoruz,Unutmayacağız !
Çünkü orada ağlayan bir suriyeli değildi, analar Asker Polis doğuruyor ne de olsa. Şu tayyibe tapanlarin zihniyetine de tüküreyim igrencsiniz pisliksiniz puta tapar gibi tapilmaz ya pos mahlukatlar !
Kendisi çok vakur bir kişilik ondan. Şehit cenazesinde, şehit tabutuna dirsek dayar halde sohbet etmişliği de vardır. Ama bütün bunların yanında tek yerli ve milli olan kendisidir.

Geçen Senelerde Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM

Tarih’te bugün TBMM’nin kuruluşunun 99. yılı. Başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere milletimizin bağımsızlığı ve özgürlüğü uğruna şehit olan kahraman askerlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyoruz. AK-pkk tarafından 17 yıldır işgal altında bulunan Yüce Gazi Meclis’imizin hainlerden arındırılışını kutlayacağımız günleri temenni ediyoruz..
Mustafa Kemal Atatürkün ışığının yolunuzu aydınlattığı ,çocukların çocuk gibi yaşayabildiği güzel günler görebilmek dileğiyle..
Bize bu toprakları yeniden vatan yapan Çocuklarımızın geleceğini sağlamlaştıran Kadınlarımızın toplumda ki yerini ileriye taşıyan Milletimizin yarınlara umutla bakmasını sağlayan

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK Sonsuza dek Yolundayız!

Paylaş
error0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?