Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
REKLAM ALANI

1.Tur KAOS ve İÇ ÇATIŞMA;Seçimlerin İPTALİ ve OHAL

2 hafta önce
7 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
REKLAM ALANI
Reklamı Geç

1.Tur KAOS ve İÇ ÇATIŞMA;Seçimlerin İPTALİ ve OHAL; Türkiye anayasal bir hukuk devleti ve anayasal bir demokrasi olsaydı, iki kez Cumhurbaşkanı mazbatası almış kişinin 3. kez adaylığı reddedilirdi.Daha huzurlu, eskiden olduğu gibi medenice bir seçime giderdik…1.Tur KAOS ve İÇ ÇATIŞMA;Seçimlerin İPTALİ ve OHAL, Yaparsa Ak-pkk yapar, Ya KAOS Ya HUZUR, Bunu Yurttaş Belirleyecek.

1.Tur KAOS ve İÇ ÇATIŞMA;Seçimlerin İPTALİ ve OHAL, Yaparsa Ak-pkk yapar, Ya KAOS Ya HUZUR, Bunu Yurttaş Belirleyecek.

Cumhuriyet Tarihi Böyle Bir Seçim Atmosferi Yaşamadı

Cumhuriyetin ve Türk Devrimi’nin ulusumuzu ülkemizi etnik, din ve mezhep ayrımcılığıyla parçalamayı amaçlayan iç ve dış düşmanları, içlerinde biriktirdikleri kini büyük bir özgüvenle intikam ve nefret söylemleriyle tükürükler saçarak haykırmakta. Böyle bir “seçim” görülmemiştir.

İstanbul seçimlerinde yaşanılan İrade gaspını bu millet çabuk unuttu, Hiç birşey olmasada, birşeyler oldu denilerek seçimler iptal edilmişti. İrade gaspında çok becerikli olan Ak-pkk bu Seçimlerde’de iktidarları pahasına bu Ülkeyi yangın yerine çevirmekten geri durmayacaktır.

Fitili Ateşlenen ilk yer Erzurum peki ya Sırada ki

Erzurum belediye başkanının, İmamoğlu’nun mitingini engelleme girişiminin ardından seçim otobüsüne 200 kişilik bir grup tarafından taşlı saldırı düzenlendi. Vali ve emniyet müdürü seyirci kaldı! Sandıktan umudunu kesenler, kaos çıkarmak mı istiyor? AKP-PKK’nın Hizbullah’a ihtiyaç duymasının tek nedeni 6-8 Ekim olaylarının 2.Raundu.Hizbullah ve pkk nın siyasi kanatlarıyla oluşturulacak KAOS ve İÇ ÇATIŞMA, ortamını yeniden ateşleyerek seçimlerin iptal edilmesi sonrası OHAL İlanı ile müteakip siyasi partililere yönelik tutuklamalar ve suikastler silsilesi ile Türkiye’nin tamamen işgalinin önü açılacağı, Afgan ve IŞİD li Teröristlerin SADAT paramiriterliği öncülüğünde gerçekleştirecekler eylemler sonrası ülkemizin tamamen çıkmaza sürülükleneceği aşikar dır.

Ya KAOS Ya HUZUR, Bunu Yurttaş Belirleyecek

Aklın yolu bir ilk turda bu belirsizlik ve KAOS ortamı çözülsün isteyenler, Ailelerinin ve Memleketin selameti için Sinan Oğan’da birleşmeli dir. Aksi taktirde yaşanacak büyük kaosu varın siz düşünün.